Salon z lampami w Szczecinie

 
 
Szczeciński ekskluzywny salon z lampami Dalux zlokalizowany jest na ulicy Santockiej. Firma Dalux działa na rynku oświetleniowym od 2008 roku. Oferta firmy jest niezwykle szeroka i skupia się na produktach wysokiej jakości. Nasz salon z lampami dostarcza artykuły oświetleniowe dla wielu renomowanych firm zarówno polskich jak i zagranicznych. To co odróżnia nas od innych salonów oświetlenia w Szczecinie to nacisk jaki kładziemy na najlepsze materiały oraz niepowtarzalne wzornictwo, a także wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Zajmujemy się projektowaniem oświetlenia dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Wszystko to zapewniamy w niezwykle atrakcyjnym stosunku jakości do ceny.
 

Czym się zajmujemy?

Jako profesjonalna firma, która istnieje na rynku lokalnym od wielu lat oferujemy sprzedaż i projektowanie oświetlenia, sprzedaż osprzętu oraz fachowe doradztwo w doborze oświetlenia. Salon z lampami Dalux w szerokiej ofercie zapewnia Państwu oświetlenie, bogaty wybór lamp oraz innych akcesoriów zarówno tych w stylu klasycznym jak i modernistycznym.

Dlaczego my?

Tym co cechuje nasze lampy jest niebanalne wzornictwo oraz ekskluzywny charakter a także trwałość wykonania i funkcjonalny charakter. Wysoką jakość w naszym salonie z lampami zapewniają dostawcy, którzy są uznanymi producentami oświetlenia. Posiadamy jeden z najlepszych wyborów lamp w Szczecinie. Nasz salon z lampami zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu z lampami.